Drcení a třídění

Provádíme službu drcení a třídění recyklátu 

O službě

Poskytujeme specializovanou službu drcení a třídění recyklátu přímo na místě, které si určíte. S naším profesionálním vybavením a odborným týmem se postaráme o efektivní rozdrcení a separaci recyklovatelných materiálů.

Zajistíme profesionální zpracování stavebního materiálu jako je ornice, kamenivo, písek, štěrk, vytěžený odpad nebo jiné stavební suroviny. Postaráme se o jeho řádné rozdrcení a třídění, abychom maximalizovali jeho recyklační potenciál.

Nabízíme také možnost odkoupení betonu za dohodnutou cenu na naší provozovně ve Staré Boleslavi.

Cena služby

MechanizacePopisCena bez DPH
Drcení ARJS IMPAKTOR 250Cena dle tvrdosti materiálu 50-130,-Kč/tuna
Třídění RUBBLE MASTERCena dle velikosti trakce 50-130,-Kč/tuna

Příplatek za přistavení mechanizace je odvozen dle konkrétní lokality.

Možnost odkoupení betonu za dohodnutou cenu na naší provozovně ve Staré Boleslavi.

Jaké stavby a služby umíme realizovat

Na trhu působíme již více 30 let a postupem času jsme se stali jedním z předních specialistů v tomto oboru. Náš odborný tým techniků zajistí, že váš projekt bude dokončen podle nejvyšších standardů bez zpoždění a překročení nákladů.

 • Inženýrské stavby

  Zajistíme vám kompletní inženýrské sítě, vodovodní přípojky, kanalizační přípojky a plynové přípojky spolu s veřejným osvětlením. Od přípravy a realizace po uvedení do provozu a následný servis.

 • Vodohospodářské stavby

  Navrhujeme, stavíme a provozujeme čistírny odpadních vod, vodovody, kanalizace, retenční nádrže, odtokové objekty a čerpací stanice.

 • Urbanistické stavby

  Poskytujeme komplexní služby specializující se na městské stavby a infrastrukturu. Stavíme ulice, silnice, chodníky, křižovatky, parky, dopravní infrastrukturu, parkoviště a dětská hřiště.

 • Silniční stavby

  Stavíme silnice, chodníky, přechody pro chodce a kruhové objezdy. Máme také vynikající výsledky v oblasti bezproblémového schvalování našich projektů.

 • Zemní a výkopové práce

  Pomůžeme vám s jakoukoli terénní úpravou, zahradními pracemi a stavbou vašeho staveniště. Provádíme zemní práce a přípravu podloží.

 • Půjčovna a pronájem

  Pronajímáme různé druhy techniky, jako jsou nákladní automobily, bagry, válce a přeprava materiálu, jeřáb, třídič suti a drtič pro zásyp a přípravu zahrad a pozemků.

 • Drcení a třídění

  Poskytujeme specializovanou službu drcení a třídění recyklátu přímo na místě, které si určíte. S naším vybavením a odborným týmem se postaráme o efektivní rozdrcení a separaci recyklovatelných materiálů.

 • Provozování vodovodů a kanalizací

  Zajišťujeme kompletní provoz kanalizací a čistíren odpadních vod.

Pro koho realizujeme stavby

Naším posláním ve stavební společnosti je poskytovat rychlá a kvalitní řešení s jasnou návratností vašich investic. Zajišťujeme kompletní dodávku od návrhu, realizace a následného provozu.

Pro developery

Kompletní realizace na klíč

Pro města a obce

Realizace staveb a provoz

Pro soukromé stavitele

Přípojky a inženýrské sítě